Individuální kurz

Bojíš se mluvit anglicky? Stydíš se za své chyby, a tak raději mlčíš? Ale přitom bys tak moc chtěla mluvit? 

Když si čteš nebo posloucháš něco v angličtině, tak rozumíš. Ale když máš mluvit, tak ti to moc nejde?

Uniká ti díky strachu z mluvení spousta příležitostí?

V tom případě jsi tu správně!

,,Do kurzu jsem se přihlásila, protože jsem se potřebovala rozmluvit anglicky kvůli práci v zahraničí. Nějaké základy angličtiny jsem měla, ale nikdy dřív jsem angličtinu aktivně nepoužívala. Nemluvila jsem anglicky, protože jsem to nikdy dřív ve svém životě nepotřebovala.

Kurz naprosto splnil má očekávání. Rozmluvila jsem se. Už nemám pocit, že dostanu infarkt, když mám mluvit anglicky. Jsem schopná se v angličtině domluvit a používat angličtinu v mé práci. Nemám už strach z mluvení. Mám ze sebe díky tomu dobrý pocit. 

Našla jsem spoustu technik, jak se rozvíjet v angličtině i nadále. Našla jsem si svůj vlastní způsob učení se, který mě baví.

Kurz rozhodně doporučuji dál. Alena je skvělá průvodkyně světem angličtiny. Dokáže člověka podpořit přesně na té úrovni, kde se nachází a zároveň mu dát spoustu praktických tipů, jak na angličtinu. A dělá to zábavnou a hravou formou.

Ziara Dvořáčková

Co díky kurzu získáš?

Rozmluvíš se

Budeš se cítit sebejistější v mluvení, protože tě v lekcích čeká spousta konverzace + na rozmluvení budeš pracovat i mimo lekce.

Zapracuješ na svém mindsetu

Pomůžu ti různými technikami pracovat na tvém strachu z mluvení, aby ses krůček po krůčku cítila sebevědomější v mluvení. Součástí lekcí je i koučování a mentoring.

Vypiluješ svoji angličtinu

Společně odhalíme to, co potřebuješ zlepšit. Na zlepšení budeme pracovat jak v lekcích, tak i ty sama doma. Díky vylepšené angličtině se ti zvýší sebevědomí a nebudeš se tolik bát mluvit.

Odstraníš zažité chyby

Říká se DO nebo MAKE homework? A co takové I haven’t a cat? Na konci kurzu budeš znít přirozeněji a ostatní ti budou lépe rozumět.

Naučíš se učit

Budeš vědět, jak efektivně pracovat na rozmluvení se doma – získáš spoustu technik, které tě dovedou k cíli. Zároveň budeš vědět, jak konečně ovládnout gramatiku i slovíčka.

Otevře se ti svět možností

Díky tomu, že se budeš cítit sebejistější, se ti otevře svět. Po čem toužíš, ale strach z mluvení ti to doteď neumožnil?

"Nerada mluvím v angličtině, takže jsem se ze začátku necítila úplně nejlépe, ale po pár lekcích je to dobré a těším se na další ''pokec''."
Michaela Černohousová
"Díky vám jsem odbourala strach a po 20 letech navázala na to, co jsem uměla dřív. Moc mě to s vámi bavilo. I když to jde pomalu, vím, že je to běh na dlouhou trať. Mám skvělý pocit, že jsem se posunula. :)"
Pavlína Rychtaříková
"Kdo má strach se rozmluvit, tak určitě doporučuji. Kurzem vládne individuální přístup a přátelská atmosféra. 🙂 Po kurzu cítím, že angličtinu kolem sebe lépe vnímám."
Pavel Valenta

Kdy pro tebe kurz není vhodný?

V kurzu pracuji se ženami, které jsou cílevědomé a umí za svůj pokrok převzít zodpovědnost.

Já ti pomohu s nastavením mysli, budu s tebou v lekcích konverzovat a dávat ti zpětnou vazbu. Případně procvičovat gramatiku. Také ti ukáži, jak se tomu věnovat zábavně a efektivně doma. Protože z velké části to bude tvoje práce.

Jsi úplná začátečnice nebo velmi pokročilá.

Věnuji se klientkám na úrovni A1 (falešné začátečnice) - B1.

Nejsi ochotna pracovat na svém pokroku mimo lekce.

Učíš se ráda v kurzu s učebnicí.

Potřebuješ business English.

V kurzu se věnuji obecné angličtině.

"Chtěla jsem se rozmluvit a zbavit se strachu mluvit anglicky na pracovních schůzkách. Lekce naprosto splnily moje očekávání a možná i trochu předčily. Kurz doporučuji každému, kdo se chce rozmluvit a zlepšit angličtinu celkově."
Jana Černá
"Pokud hledáte srdečného a podporujícího parťáka na rozmluvení či zdokonalení angličtiny, nemůžete s Alčou šlápnout vedle. Je úžasná, snaživá a velmi motivující osůbka (či lektorka angličtiny, pokud se dá někdo tak pozitivní a profesionální nazvat ;))!"
Janča K.
"Kurz mi pomohl překonat můj obrovský strach z mluvení. Před kurzem jsem angličtinu vnímala jako svého nepřítele, ale během kurzu se můj postoj k angličtině změnil. Nyní ji vnímám jako něco, co mi může přinést jen benefity."
Kristýna Chladilová

Detaily kurzu

Kurz obsahuje:

⭐ 10 x 60 min. lekci přes Zoom
⭐ materiály k samostudiu 
⭐ zápis z každé lekce – gramatika, slovní zásoba a výslovnost
⭐ nahrávku gramatiky, slovní zásoby a výslovnosti z každé lekce na WhatsAppu -> kterou si můžeš pouštět a opakovat se mnou nahlas, takže se učíš rychleji
⭐ můj e-book Zatočte se strachem z mluvení

cena kurzu:


10 lekcí – 6.900,- Kč

20 lekcí – 13.000,- Kč

Kurz je možné zaplatit ve dvou splátkách a to na začátku kurzu a v půlce.

"Největší pokrok jsem udělal, dle mého názoru, v mluvení - už se nestydím a zvládám i pracovní telefonát."
J. Š.
"Kurz mi pomohl se rozmluvit a najít další cesty, jak se v angličtině zlepšovat. Doporučuji. :-)"
Eva Ortová
"Už se tolik nebojím mluvit :-), angličtina se stala spíše zábavou než povinností."
Lenka Horská

Často kladené dotazy

Kurz je určený pro úroveň A1 (falešná začátečnice) – B1.

Lekce probíhají 1x týdně v před kurzem stanovený den a čas, který se každý týden opakuje. Pokud budeš chtít lekce 2x týdně, není to problém.

Lekce jsou vedené konverzačním stylem bez učebnice. Budeme si povídat o tom, co tě baví a/nebo co potřebuješ zlepšit. A to tím stylem, aby se ti obohatila slovní zásoba a zlepšila gramatika a výslovnost. Pokud ti nějaká gramatika vyloženě nepůjde, zaměříme se na ni a budeme ji procvičovat – opět konverzačním stylem. Na konci lekce se domluvíme, jak můžeš angličtinu procvičovat doma.

Věř mi, takových klientek mám spoustu. Většinou jsou po první lekci příjemně překvapené, že se už během první lekce jejich strach trochu zmenšil a že v lekci mluvily. Neboj, plně tě podpořím a vůbec nevadí, když v první lekci toho moc nenamluvíš. Půjdeme na to postupně. 

Ano. Pokud chceš zkusit jen jednu lekci, a pak se rozhodnout, zda si zakoupíš celý kurz, napiš mi. Cena lekce je 690,- Kč.

1. Počítač, jelikož často sdílím obrazovku a na telefonu by se ti to špatně četlo. 2. Dobré a stabilní internetové připojení, které zvládne hovor i s kamerou.
3. Sluchátka, abychom se lépe slyšely. 
4. Klidné místo, kde tě nebude nikdo rušit.

Chceš se konečně cítit sebejistější v mluvení a angličtině celkově?

Napiš mi ještě dnes a společně se do toho pustíme!