vánoční whatsapp
speaking group

Když si čteš, nebo něco posloucháš, tak rozumíš. Ale když máš mluvit, tak to stále není ono?

Už se nebojíš mluvit se svým okruhem lidí a chceš se cítit sebejistě i před ostatními? 

Chceš se mluvení v angličtině věnovat pravidelně, abys konečně viděla pokrok?

A máš ráda Vánoce? 🎄

V tom případě jsi tu správně!

Díky tomuto programu se budeš cítit sebejistější v mluvení v běžných konverzacích a budeš se méně bát.

Uslyšíš mluvit nové lidi, tím pádem budeš lépe rozumět např. na své další dovolené.

Budeš mluvit minimálně třikrát týdně a dostaneš ode mě zpětnou vazbu, aby byla tvoje angličtina na konci programu ještě lepší, než je teď.

Naladíš se na 💫 Vánoce 💫 a užiješ si je letos s námi trochu jinak!

Ukázka WhatsAppové
skupiny, úkolu a nahrávek

Jak program probíhá?

WhatsApp skupina

Program probíhá na WhatsAppu v uzavřené skupině, kde se dají nahrávat a posílat hlasové nahrávky. Jde o známé, bezpečné a přátelské prostředí.

Hlasové nahrávky

Program je založený na hlasových nahrávkách. Úkoly vypracuješ tím, že nahraješ hlasovku a pošleš ji do skupiny. Nečeká tě tedy žádné psaní, ale jen mluvení! Už cítíš ten pokrok?

Úkoly

Každé pondělí, středu a pátek po dobu 4 týdnů ve skupině zveřejním úkol na mluvení. Na splnění úkolu máš vždy čas až do dalšího úkolu. Navíc můžeš reagovat i na nahrávky ostatních, aby ses v mluvení zlepšila ještě víc!

Zpětná vazba

U nahrávek ode mě dostaneš zpětnou vazbu na tvoji gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Můžeš se díky tomu posunout rychle dopředu, přestat dělat chyby a ostatní ti tak budou lépe rozumět. 

Komunita

Program je pouze pro pět žen. Jde o malou skupinku, kde panuje přátelská atmosféra. Super pro introverty! Navíc uslyšíš mluvit nové lidi, zlepšíš si poslech a na další dovolené budeš daleko lépe rozumět a budeš méně ve stresu.

Téma - Vánoce

Vánoce jsou mé nejoblíbenější období v roce, miluju je! Přijď proto ode mě nasát energii a motivaci pro tvoji angličtinu! Čekají tě úkoly jako: popiš svůj Štědrý den, řekni, co bys chtěla dostat od Ježíška, ukaž a popiš nám tvé oblíbené cukroví…

Úroveň angličtiny

V každé skupině je pět žen podobné úrovně angličtiny. Skupiny jsou dvě – mírně pokročilý a středně pokročilý. Pokud si nejsi jistá svojí úrovní, napiš mi.

Délka a datum programu

Délka programu jsou 4 týdny.

Program proběhne 5. 12. – 1. 1.

Cena Vánoční edice 🎄

1.500,- Kč

Ukázka zpětné vazby

Zpětnou vazbu zaznamenávám do společného sdíleného dokumentu. Máš tak šanci se učit i z chyb ostatních! 

Co říkají účastnice:

Michaela Kocurová

"Bylo skvělé slyšet, že mi v pohodě ostatní rozumí. „I am afraid… se rychle změnilo na I am looking forward to". Po třech týdnech mi už v hlavě věty naskakovaly samy. A strach z konverzace v angličtině mi už konečně přestává dýchat na záda!"

"Po delší pauze jsem se bála znovu mluvit v angličtině, ale to se každým dalším úkolem zlepšovalo. Na speaking group se mi líbil posun mezi individuálním kurzem a tím, že se necítím mluvit naživo ve větší skupince a na veřejnosti."

Aneta Jansová

Barbora Langová

"Určitě se můj strach z mluvení v angličtině zmenšil. Pomohlo mi znát téma, konkrétní otázky a má příprava předem. Určitě se mi zvýšila slovní zásoba, fráze i zlepšil slovosled. Také se zvýšila má motivace. Nadchlo nás to tak, že dokonce s jednou slečnou pokračujeme i v osobní 'speaking group'."

Chceš být součástí programu? 🎄

  5. 12. – 1. 1.  

1.500,- Kč

Rezervuj si své místo tady: 

Pokud si nejsi jistá úrovní angličtiny, napiš mi

Dáreček 🎁

Jako dárek dostaneš e-book Zatočte se strachem z mluvení v ceně 🌟

Vše o e-booku najdeš tady:

Co říkají účastnice:

Zuzana Cieslarová

"Z prvních hlasovek jsem byla nervózní dost, protože nesnáším svůj hlas, ale pomohlo mi, když jsem slyšela ostatní ženy ze skupiny. Snažila jsem se připravovat na většinu úkolů, takže jsem si zase oživila některé fráze. Ne všechny kurzy poskytují takovou výživnou zpětnou vazbu. Navíc si lze najít speaking buddyho, a to je takový hezký bonus:)"

"Speaking group pro mě byla úplně nová forma učení se. Bylo fajn slyšet i jiné hlasy a jiný akcent. V případě volné chvilky jsme odpověděla na dané otázky, dozvěděla se spousta nových věcí, slyšela nová slovíčka a jako bonus získala i tipy pro cestování. Skupinu moc doporučuji."

Jana Jasanská

Eva Osinková

"Musím říct, že tento způsob učení mě opravdu baví! Nejvíc jsem se naučila a angličtinu si procvičila přípravou na otázky. Zkoušela jsem si to celé nahrát nejdřív jen pro sebe. Ale myslím si, že se mi ten čas zkracuje. Už to tolik nehrotím, jako při první nahrávce."