vánoční whatsapp
speaking group

Chceš se na další dovolené cítit sebejistější při neformálním pokecu s cizinci?

Co taková konverzace o tvém dni a zážitcích, cestování, životě, počasí, tradicích, zálibách…?

Věříš, že tohle je pro poznávání jiné kultury důležité?

A máš ráda Vánoce? 🙂 🎄

V tom případě jsi tu správně!

Díky tomuhle programu se budeš cítit sebejistější v mluvení v neformálních konverzacích a budeš se méně bát.

Uslyšíš mluvit nové lidi, tím pádem budeš lépe rozumět na své další dovolené.

Dostaneš ode mě zpětnou vazbu, aby byla tvoje angličtina ještě lepší, než je teď.

A to vše ve vánočním a cestovatelském duchu! 🌟🎄

Ukázka programu

Jak program probíhá?

WhatsApp skupina

Program probíhá na WhatsAppu v uzavřené skupině, kde se dají nahrávat a posílat hlasové zprávy. Jde o známé, bezpečné a přátelské prostředí.

Hlasové zprávy

Program je založený na posílání hlasových zpráv. Čekají tě úkoly, které vypracuješ tím, že nahraješ hlasovku a pošleš ji do skupiny. Budeš mluvit, mluvit a mluvit. 🙂

Úkoly

Každé pondělí, středu a pátek po dobu 4 týdnů ve skupině zveřejním úkol na mluvení. Na splnění úkolu máš vždy čas až do dalšího úkolu. Navíc můžeš reagovat i na nahrávky ostatních, aby ses v mluvení zlepšila ještě víc!

Zpětná vazba

Na hlasovky ode mě dostaneš zpětnou vazbu na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Díky tomu vylepšíš svoji angličtinu a ostatní ti tak budou líp rozumět. 

Komunita

Program je pouze pro pět žen. Jde o malou skupinku, kde panuje přátelská atmosféra. Super pro introverty! Navíc uslyšíš mluvit nové lidi, zlepšíš si poslech a na další dovolené budeš daleko lépe rozumět a budeš méně ve stresu.

Téma - Vánoce

Vždycky říkám, že skrz záliby se jazyk učí nejlíp a nejsnadněji. Pokud máš Vánoce ráda, využij toho a pojď zlepšit svoji angličtinu skrz tohle téma! Téma Vánoc bude propojené i s tématem cestování.

Úroveň angličtiny

Skupiny jsou dvě – mírně pokročilá (bojíš se mluvit a cítíš, že ti to ještě moc nejde) a středně pokročilá (nebojíš se už tolik mluvit a chceš spíš zdokonalit svoji angličtinu).

Délka a datum programu

Délka programu jsou 4 týdny.

Program proběhne 4. – 31. 12.

Cena vánoční edice 🎄

1.745,- Kč

🌟NOVINKA 🌟

U každého úkolu dostaneš slovní zásobu, kterou můžeš použít v hlasovce! 

Ukázka loňských úkolů

Letos budou úkoly ještě více zaměřené na cestování! 🙂

Ukázka zpětné vazby

Zpětnou vazbu zaznamenávám do společného sdíleného dokumentu. Máš tak šanci se učit i z chyb ostatních! 

Co říkají účastnice:

Michaela Kocurová

"Bylo skvělé slyšet, že mi v pohodě ostatní rozumí. „I am afraid… se rychle změnilo na I am looking forward to". Po třech týdnech mi už v hlavě věty naskakovaly samy. A strach z konverzace v angličtině mi už konečně přestává dýchat na záda!"

"Po delší pauze jsem se bála znovu mluvit v angličtině, ale to se každým dalším úkolem zlepšovalo. Na speaking group se mi líbil posun mezi individuálním kurzem a tím, že se necítím mluvit naživo ve větší skupince a na veřejnosti."

Aneta Jansová

Barbora Langová

"Určitě se můj strach z mluvení v angličtině zmenšil. Pomohlo mi znát téma, konkrétní otázky a má příprava předem. Určitě se mi zvýšila slovní zásoba, fráze i zlepšil slovosled. Také se zvýšila má motivace. Nadchlo nás to tak, že dokonce s jednou slečnou pokračujeme i v osobní 'speaking group'."

Chceš se zúčastnit? 🎄

4. – 31. 12.

1.745,- Kč

🌟 NOVĚ U KAŽDÉHO ÚKOLU SLOVNÍ ZÁSOBA 🌟

Dáreček 🎁

 

K programu ode mě dostaneš e-book Zatočte se strachem z mluvení v ceně 🌟

Vše o e-booku najdeš tady:

 

Mé tipy,
jak z programu dostat maximum

Připravuj se na nahrávky předem a vyhledej si slovíčka. Přeměníš tak svoji pasivní slovní zásobu na aktivní.

Reaguj na nahrávky ostatních. Daleko rychleji si tím zlepšíš speaking. 🙂

Využívej zpětnou vazbu. Když vidíš svoji chybu, zkus v další nahrávce použít správnou gramatiku/slovní zásobu/výslovnost.

Neplň úkoly na poslední chvíli. Nebudeš mít skoro žádný prostor na diskuzi s ostatními na daný úkol.

Co říkají účastnice:

Zuzana Cieslarová

"Z prvních hlasovek jsem byla nervózní dost, protože nesnáším svůj hlas, ale pomohlo mi, když jsem slyšela ostatní ženy ze skupiny. Snažila jsem se připravovat na většinu úkolů, takže jsem si zase oživila některé fráze. Ne všechny kurzy poskytují takovou výživnou zpětnou vazbu. Navíc si lze najít speaking buddyho, a to je takový hezký bonus:)"

"Speaking group pro mě byla úplně nová forma učení se. Bylo fajn slyšet i jiné hlasy a jiný akcent. V případě volné chvilky jsme odpověděla na dané otázky, dozvěděla se spousta nových věcí, slyšela nová slovíčka a jako bonus získala i tipy pro cestování. Skupinu moc doporučuji."

Jana Jasanská

Eva Osinková

"Musím říct, že tento způsob učení mě opravdu baví! Nejvíc jsem se naučila a angličtinu si procvičila přípravou na otázky. Zkoušela jsem si to celé nahrát nejdřív jen pro sebe. Ale myslím si, že se mi ten čas zkracuje. Už to tolik nehrotím, jako při první nahrávce."