🌟 anglický nakopávač 🌟

Už jsi v angličtině vyzkoušela všechno a obětovala ji tolik času, ale stále nejsi tam, kde chceš být?

Celé roky se drtíš gramatiku a slovíčka (bez ladu a skladu) a pak nechápeš, když máš problém se domluvit na dovolené v zahraničí, nebo v práci s kolegou z ciziny?

Bojuješ s motivací a nebaví tě se učit s učebnicí nebo neustále dělat gramatická cvičení?

V tom případě jsi tu správně!

Anglický nakopávač je online kurz pro samouky, díky kterému:

Konečně v angličtině dosáhneš toho, co chceš nebo potřebuješ. Už žádné zdlouhavé okliky.

Ukážu ti, JAK se správně učit, abys zdárně, bez oklik a bez slepých uliček došla z bodu A do bodu B. Dle neprůstřelného návodu si správně nastavíš cíle a vytvoříš si k nim svůj vlastní, zábavný a efektivní plán učení se angličtiny. Od teď už budeš směřovat jen tam, kam chceš nebo potřebuješ a už vždycky uvidíš pokrok. Tuhle metodu mám otestovanou na svých klientech a funguje to neskutečně!

Angličtina tě zase bude bavit

Protože ode mě dostaneš 31 TOP nejoblíbenějších (mnou i mými klienty) a zábavných tipů na aktivity, weby, metody a aplikace, ze kterých si vytvoříš svůj vlastní plán učení se angličtiny, abys konečně dosáhla svých vysněných cílů! Konečně ti to všechno bude dávat smysl a zároveň tě to bude bavit!

Motivace bude tvá nejlepší kamarádka

Protože se budeš učit tak, aby tě to bavilo, aby ti to dávalo smysl a abys viděla pokrok tím správným směrem. Čekají na tebe také afirmace, díky kterým se utvrdíš v tom, že jsi na správné cestě.

Díky tomuhle všemu dosáhneš svých snů jako je například cesta do zahraničí, žádost o novou práci, přečtení si knížky v angličtině atd.! Dokážeš cokoliv!

⭐⭐⭐

Jako bonus dostaneš tyto e-booky:

Jak se naučit anglicky, když máš málo času

Bojuješ s časem, ale tak moc bys v angličtině chtěla dosáhnout svého cíle? Prozradím ti všechny své tipy, jak se naučit anglicky, i když máš málo času. Já tyhle tipy pro svoji angličtinu používám denně.

Jak vidět v angličtině pokrok

Určitě jsi někdy zažila ten pocit, že jsi v angličtině neviděla pokrok. Možná i přes to, že jsi se poctivě učila. Ukážu ti, jak na to, abys pokrok už vždycky viděla.

Moje oblíbená, rychlá a efektivní aktivita na slovíčka

Dlouho jsem hledala metodu, která by mi opravdu vyhovovala a skloubila to, co potřebuji - žádné zdlouhavé učení, ale jen pár minutek denně, pravidelné opakování slovíček, abych je nezapomněla, a k tomu slovíčka nová. A teď chci tuhle metodu sdílet s tebou!

Zjednodušené knížky v angličtině

Ráda si čteš knížky v češtině, ale originály v angličtině jsou na tebe moc těžké? Nezoufej! V angličtině existují zjednodušené knížky, které se přizpůsobí tvé úrovni. Kde je najít, jak poznat tu správnou úroveň a jak s nimi pracovat se dozvíš v tomto e-booku.

Nech mě hádat, tvůj styl učení vypadá teď takhle...

Asi teď koukáš, jak moc tě mám přečtenou...

Ale já se s těmito problémy u svých klientů setkávám dnes a denně! Pokud nevíš, jak se správně učit, prodlužuješ si tím cestu ke svému cíli a nebo k němu nikdy nemusíš dojít.

Proto jsem se rozhodla ti pomoci vystoupit z tohoto začarovaného kruhu. A ukázat ti, jak se učit tak, abys v angličtině zdárně a bez oklik došla z bodu A do bodu B.

Chceš se jednou provždy naučit učit?

Abys mohla bez obav odjet na dovolenou do zahraničí?

Nebo zažádat o novou práci?

Nebo si splnit jakýkoliv jiný sen spojený s angličtinou?

Pak je Nakopávač přímo pro tebe!

Práce s cíli

Naučíš se podrobně pracovat s cíli a sestavíš si své vlastní cíle – to, čeho chceš v angličtině dosáhnout.

Práce s plánem učení se angličtiny

Naučíš se správně si sestavit plán učení se angličtiny, abys zdárně dosáhla svých cílů.

Tipy na aktivity

31 TOP aktivit, metod, webů a aplikací, které zahrnují mluvení (jak se zlepšit v mluvení doma), poslech (např. zjednodušené seriály, příběhy, skvělé YouTube kanály), čtení, psaní, gramatiku i slovní zásobu. Z těchto aktivit si poskládáš svůj učební plán.

Bonusy

Dozvíš se, jak se naučit anglicky, i když máš málo času, jak vidět pokrok a jak na zjednodušené knížky v angličtině. Také s tebou budu sdílet svou oblíbenou metodu na slovíčka.

Afirmace

Naučíš se afirmovat + na tebe čeká několik afirmací zaměřených přímo na učení se angličtiny. Díky nim se budeš cítit motivovaná a nebudeš to chtít zase jen tak vzdát.

Doživotní přístup

K Nakopávači budeš mít doživotní přístup, takže můžeš pracovat podle svého tempa.

Pro koho Nakopávač není?

Jsi úplná začátečnice

Aktivity v Nákopávači nejsou určené pro úplné začátečníky. Pokud ale máš už nějaké základy, pojď do toho. 🙂

Nerada pracuješ na svém pokroku sama

Nakopávač je určený pro samouky, kteří se rádi posouvají v angličtině sami.

Nahlédnutí do Nakopávače

Nakopávač se skládá ze dvou krátkých e-booků, které tě naučí pracovat s cíli (aktivita č. 1 ”Tvé PROČ a CÍLE” na obrázku) a vytvořit si svůj vlastní studijní plán. Dále se skládá z 31 aktivit, které jsou podrobně popsané, abys z nich vytěžila maximum (z těchto aktivit si poskládáš svůj studijní plán). Pokud aktivita odkazuje na jiný web, je k ní přidán i odkaz (jak můžeš vidět u aktivity č. 2 Dopis tvému budoucímu já). Dále v Nakopávači najdeš několik afirmací – obrázků, které si můžeš např. vytisknout. 🙂 V Nakopávači také najdeš bonusové e-booky ve formě PDF.

Upozornění

Anglický Nakopávač je přístupný na stránce Padlet.com. Je tedy nutné si na této stránce nejdříve založit svůj vlastní účet, který je zdarma. Založ si tedy nejdřív prosím účet Basic, který poté vyplň do objednávky (tvé uživatelské jméno). Protože musím Anglický nakopávač k tvému účtu na stránce Padlet.com přiřadit ručně, vyhrazuji si právo přiřadit Nakopávač k tvému účtu v Padletu během třech pracovních dnů od uhrazení objednávky.

Cena

 
5.500,- Kč

Absolventi(ky) individuálního kurzu

2.750,- Kč

Pokud máš o Nakopávač zájem, napiš mi prosím e-mail.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Často kladené dotazy

Nakopávač není určený pro úplné začátečníky. Pokud už ale nějaké základy máš, pojď do toho. Nejvíce si Nakopávač užiješ, pokud je tvoje angličtina na úrovni A1-B2. Skoro všechny aktivity jsou dělané tak, že se přizpůsobí tvé úrovni. 

V Nakopávači na tebe čekají aktivity, které zahrnují mluvení (jak se zlepšit v mluvení doma), poslech (např. zjednodušené seriály, příběhy, písničky, skvělé YouTube kanály), čtení (zjednodušené příběhy, knížky a zprávy), psaní (jak hravě a jednoduše začlenit psaní do tvého každodenního života), gramatiku (kde najít gramatiku skvěle vysvětlenou, kde si ji procvičit a kde se ji učit skrz příběhy) i slovní zásobu (jaké aplikace používat, ale jak to dělat i bez aplikací). Také tě naučím hledat na YouTube a na Google, abys byla schopná najít opravdu všechno, co se chceš nebo potřebuješ v angličtině naučit.

Není. Nakopávač si můžeš koupit kdykoliv a pracovat na něm podle svého tempa. Zůstane ti už navždy.

Anglický Nakopávač je dělaný tak, abys na něm mohla pracovat sama bez mojí podpory. V ceně nejsou konzultace ani lekce. Zakoupením Nakopávače ale získáš 20% slevu na jednorázovou konzultaci se mnou.

Všechny PDF a popisy aktivit jsou v češtině. Většina webů na které odkazuji v aktivitách je v angličtině.