whatsapp speaking
group

Když si čteš, nebo něco posloucháš, tak rozumíš. Ale když máš mluvit, tak to stále není ono? 

Už se nebojíš mluvit se svým okruhem lidí a chceš se cítit sebejistě i před cizími? 

Chceš se mluvení v angličtině věnovat pravidelně, abys konečně viděla pokrok?

V tom případě jsi tu správně!

Na konci programu se budeš cítit sebejistější v mluvení v běžných konverzacích a budeš se méně bát.

Uslyšíš mluvit nové lidi, tím pádem budeš líp rozumět např. na své další dovolené.

Čeká tě mluvení minimálně třikrát týdně. Plus ode mě dostaneš zpětnou vazbu, abys svoji angličtinu vylepšila a ostatní ti tak mohli líp rozumět.

Ukázka WhatsAppové
skupiny, úkolu a nahrávek

Jak program probíhá?

WhatsApp skupina

Program probíhá na WhatsAppu v uzavřené skupině, kde se dají nahrávat a posílat hlasové nahrávky. Jde o známé, bezpečné a přátelské prostředí.

Hlasové nahrávky

Program je založený na hlasových nahrávkách. Úkoly vypracuješ tím, že nahraješ hlasovku a pošleš ji do skupiny. Nečeká tě tedy žádné psaní, ale jen mluvení! 

Úkoly

Každé pondělí, středu a pátek po dobu 8 týdnů ve skupině zveřejním úkol na mluvení. Na splnění úkolu máš vždy čas až do dalšího úkolu. Navíc můžeš reagovat i na nahrávky ostatních, aby ses v mluvení zlepšila ještě víc!

Zpětná vazba

U nahrávek ode mě dostaneš zpětnou vazbu na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Díky tomu vylepšíš svoji angličtinu a ostatní ti tak budou líp rozumět. 

Komunita

Program je pouze pro pět žen. Jde o malou skupinku, kde vládne přátelská atmosféra. Super pro introverty! Navíc uslyšíš mluvit nové lidi, zlepšíš si poslech a na další dovolené budeš daleko lépe rozumět a budeš méně ve stresu.

Téma - každodenní život

Nová témata a nové úkoly na téma každodenní život. Přesně to, o čem si můžeš povídat při small talku s cizinci na dovolené.

Úroveň angličtiny

Skupiny jsou dvě – mírně pokročilá (bojíš se mluvit a cítíš, že ti to ještě moc nejde) a středně pokročilá (nebojíš se už tolik mluvit a chceš spíš zdokonalit svoji angličtinu).

Délka a datum programu

Délka programu je 8 týdnů.

Program proběhne 2. 10. – 26. 11.

Cena programu

3.490,- Kč

🌟NOVINKA 🌟

U každého úkolu dostaneš slovní zásobu, kterou můžeš použít v nahrávce! 

Ukázka úkolů

Ukázka zpětné vazby

Zpětnou vazbu zaznamenávám do společného sdíleného dokumentu. Máš tak šanci se učit i z chyb ostatních! 

Co říkají účastnice

Michaela Kocurová

"Bylo skvělé slyšet, že mi v pohodě ostatní rozumí. „I am afraid… se rychle změnilo na I am looking forward to". Po třech týdnech mi už v hlavě věty naskakovaly samy. A strach z konverzace v angličtině mi už konečně přestává dýchat na záda!"

"Po delší pauze jsem se bála znovu mluvit v angličtině, ale to se každým dalším úkolem zlepšovalo. Na speaking group se mi líbil posun mezi individuálním kurzem a tím, že se necítím mluvit naživo ve větší skupince a na veřejnosti."

Aneta Jansová

Barbora Langová

"Určitě se můj strach z mluvení v angličtině zmenšil. Pomohlo mi znát téma, konkrétní otázky a má příprava předem. Určitě se mi zvýšila slovní zásoba, fráze i zlepšil slovosled. Také se zvýšila má motivace. Nadchlo nás to tak, že dokonce s jednou slečnou pokračujeme i v osobní 'speaking group'."

Chceš se zúčastnit?

2. 10. – 26. 11.

3.490,- Kč

🌟 NOVĚ U KAŽDÉHO ÚKOLU SLOVNÍ ZÁSOBA 🌟

Mé tipy,
jak z programu dostat maximum

Připravuj se na nahrávky předem a vyhledej si slovíčka. Přeměníš tak svoji pasivní slovní zásobu na aktivní.

Reaguj na nahrávky ostatních. Daleko rychleji si tím zlepšíš speaking. 🙂

Využívej zpětnou vazbu. Když vidíš svoji chybu, zkus v další nahrávce použít správnou gramatiku/slovní zásobu/výslovnost.

Neplň úkoly na poslední chvíli. Nebudeš mít skoro žádný prostor na diskuzi s ostatními na daný úkol.

Co říkají účastnice

Zuzana Cieslarová

"Z prvních hlasovek jsem byla nervózní dost, protože nesnáším svůj hlas, ale pomohlo mi, když jsem slyšela ostatní ženy ze skupiny. Snažila jsem se připravovat na většinu úkolů, takže jsem si zase oživila některé fráze. Ne všechny kurzy poskytují takovou výživnou zpětnou vazbu. Navíc si lze najít speaking buddyho, a to je takový hezký bonus:)"

"Speaking group pro mě byla úplně nová forma učení se. Bylo fajn slyšet i jiné hlasy a jiný akcent. V případě volné chvilky jsme odpověděla na dané otázky, dozvěděla se spousta nových věcí, slyšela nová slovíčka a jako bonus získala i tipy pro cestování. Skupinu moc doporučuji."

Jana Jasanská

Eva Osinková

"Musím říct, že tento způsob učení mě opravdu baví! Nejvíc jsem se naučila a angličtinu si procvičila přípravou na otázky. Zkoušela jsem si to celé nahrát nejdřív jen pro sebe. Ale myslím si, že se mi ten čas zkracuje. Už to tolik nehrotím, jako při první nahrávce."