whatsapp speaking
group

Chceš se na další dovolené cítit sebejistější při neformálním pokecu s cizinci?

Co taková konverzace o tvém dni a zážitcích, cestování, životě, počasí, tradicích, zálibách…?

Věříš, že tohle je pro poznávání jiné kultury důležité?

V tom případě jsi tu správně!

Díky tomuhle programu se budeš cítit sebejistější v mluvení v neformálních konverzacích a budeš se méně bát.

Uslyšíš mluvit nové lidi, tím pádem budeš líp rozumět na tvé další dovolené.

Čeká tě mluvení minimálně dvakrát týdně. Plus ode mě dostaneš zpětnou vazbu, abys svoji angličtinu vylepšila a ostatní ti tak líp rozuměli!

Ukázka programu

Jak program probíhá?

WhatsApp skupina

Program probíhá na WhatsAppu v uzavřené skupině, kde se dají nahrávat a posílat hlasové zprávy. Jde o známé, bezpečné a přátelské prostředí.

Hlasové zprávy

Program je založený na posílání hlasových zpráv. Čekají tě úkoly, které vypracuješ tím, že nahraješ hlasovku a pošleš ji do skupiny. Budeš mluvit, mluvit a mluvit. 🙂

Úkoly

Každé pondělí a čtvrtek po dobu 8 týdnů ve skupině zveřejním úkol na mluvení. Na splnění úkolu máš vždy čas až do dalšího úkolu. Navíc můžeš reagovat i na nahrávky ostatních, aby ses v mluvení zlepšila ještě víc!

Zpětná vazba

Na hlasovky ode mě dostaneš zpětnou vazbu na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Díky tomu vylepšíš svoji angličtinu a ostatní ti tak budou líp rozumět. 

Komunita

Program je pouze pro pět žen. Jde o malou skupinku, kde vládne přátelská atmosféra. Super pro introverty! Navíc uslyšíš mluvit nové lidi, zlepšíš si poslech a na další dovolené budeš lépe rozumět a budeš méně ve stresu.

Téma - každodenní život

Přesně to, o čem si můžeš povídat při small talku s cizinci na dovolené. Tvůj den, tvoje zážitky, cestování, kultura, záliby atd.

Úroveň angličtiny

Skupiny jsou dvě – mírně pokročilá (bojíš se mluvit a cítíš, že ti to ještě moc nejde) a středně pokročilá (nebojíš se už tolik mluvit a chceš spíš zdokonalit svoji angličtinu).

Délka a datum programu

Délka programu je 8 týdnů.

Další běh programu zatím není vypsaný. Můžeš se ale zapsat na čekací listinu!

Cena programu

3.490,- Kč

🌟NOVINKA 🌟

U každého úkolu dostaneš slovní zásobu, kterou můžeš použít v nahrávce! 

Ukázka úkolů

Ukázka zpětné vazby

Zpětnou vazbu zaznamenávám do společného sdíleného dokumentu. Máš tak šanci se učit i z chyb ostatních! 

Co říkají účastnice

Michaela Kocurová

"Bylo skvělé slyšet, že mi v pohodě ostatní rozumí. „I am afraid… se rychle změnilo na I am looking forward to". Po třech týdnech mi už v hlavě věty naskakovaly samy. A strach z konverzace v angličtině mi už konečně přestává dýchat na záda!"

"Po delší pauze jsem se bála znovu mluvit v angličtině, ale to se každým dalším úkolem zlepšovalo. Na speaking group se mi líbil posun mezi individuálním kurzem a tím, že se necítím mluvit naživo ve větší skupince a na veřejnosti."

Aneta Jansová

Barbora Langová

"Určitě se můj strach z mluvení v angličtině zmenšil. Pomohlo mi znát téma, konkrétní otázky a má příprava předem. Určitě se mi zvýšila slovní zásoba, fráze i zlepšil slovosled. Také se zvýšila má motivace. Nadchlo nás to tak, že dokonce s jednou slečnou pokračujeme i v osobní 'speaking group'."

Chceš se zúčastnit?

ZAPIŠ SE NA ČEKACÍ LISTINU

3.490,- Kč

🌟 NOVĚ U KAŽDÉHO ÚKOLU SLOVNÍ ZÁSOBA 🌟

Mé tipy,
jak z programu dostat maximum

Připravuj se na nahrávky předem a vyhledej si slovíčka. Přeměníš tak svoji pasivní slovní zásobu na aktivní.

Reaguj na nahrávky ostatních. Daleko rychleji si tím zlepšíš speaking. 🙂

Využívej zpětnou vazbu. Když uvidíš svoji chybu, použij v další nahrávce správnou gramatiku/slovní zásobu/výslovnost.

Neplň úkoly na poslední chvíli. Nebudeš mít skoro žádný prostor na diskuzi s ostatními na daný úkol.

Co říkají účastnice

Zuzana Cieslarová

"Z prvních hlasovek jsem byla nervózní dost, protože nesnáším svůj hlas, ale pomohlo mi, když jsem slyšela ostatní ženy ze skupiny. Snažila jsem se připravovat na většinu úkolů, takže jsem si zase oživila některé fráze. Ne všechny kurzy poskytují takovou výživnou zpětnou vazbu. Navíc si lze najít speaking buddyho, a to je takový hezký bonus:)"

"Cítím se v angličtině sebejistější a mám větší slovní zásobu. Když dělám úkoly dvakrát týdně, vidím, že se má angličtina zlepšuje. Chci do další skupinky! 🙂"

Simona Števicová

Eva Osinková

"Musím říct, že tento způsob učení mě opravdu baví! Nejvíc jsem se naučila a angličtinu si procvičila přípravou na úkoly. Zkoušela jsem si to celé nahrát nejdřív jen pro sebe. Ale myslím si, že se mi ten čas zkracuje. Už to tolik nehrotím, jako při první nahrávce."

"Chci se do programu zapojit již počtvrté. Mám hodně práce a aktivit a vyhovovalo mi, jak si mohu úkoly plnit ve volné chvíli. S každou skupinou se mi obohatila slovní zásoba a taky mě to moc bavilo."

Eva Hájková

Jana Jasanská

"Speaking group pro mě byla úplně nová forma učení se. Bylo fajn slyšet i jiné hlasy a jiný akcent. V případě volné chvilky jsme odpověděla na dané otázky, dozvěděla se spousta nových věcí, slyšela nová slovíčka a jako bonus získala i tipy pro cestování. Skupinu moc doporučuji."