Speaking challenge

Bojíš se mluvit anglicky? A chceš s tím konečně něco udělat?

Už nechceš, abys díky strachu z mluvení přicházela o příležitosti?

Ale nevíš, jak na to? Jak pracovat se strachem z mluvení a jak se rozmluvit?

V tom případě jsi tu správně!

🔸 Díky 2týdenní výzvě se naučíš pracovat se strachem z mluvení, aby ses cítila svobodnější. 🕊️

🔸 Taky se postupně začneš sama doma rozmlouvat, než se odhodláš mluvit s někým jiným. 

🔸Navíc si budeš moct najít speaking buddyho v komunitě lidí, jako jsi ty, abys své mluvení posunula po výzvě na další level!

Náplň výzvy

Mindset a strach z mluvení

První dva dny se podíváme na tvůj mindset (nastavení mysli) a strach z mluvení, který tě tak svazuje. Zpracuješ si své strachy a začneš je postupně odhazovat. Pomalu ale jistě.

Speaking activities

Další dny na tebe budou čekat speaking activities, které budeš provádět sama doma. Díky těmto aktivitám se budeš konečně cítit sebejistější v mluvení a připravíš se tím na interakci s druhými lidmi.

Speaking buddy

Ve výzvě budeš mít možnost si najít svého speaking buddyho. Jeden celý příspěvek věnuji tomu, aby se členové výzvy poznali a případně spojili. Díky tomu povýšíš své mluvení po výzvě na další úroveň.

Jak bude výzva probíhat?

⭐ Každý všední den od 19. – 29. 4. v 10:30 na tebe ve facebookové skupině bude čekat jeden úkol, který splníš sama doma.

⭐ Ve výzvě s nikým přímo komunikovat v angličtině nebudeš. Vystačíš si sama. 🙂

⭐ Úkoly ti budu předávat formou live videí / pracovních listů nebo jen čistě psaným příspěvkem.

speech, bubble, communication

Proč tato výzva?

Rozhodla jsem se uspořádat tuto výzvu, protože vidím, kolik žen bojuje se strachem z mluvení v angličtině. Ale zároveň vím, že se na tom dá pracovat. Vždycky mám největší radost, když mi mé klientky s radostí říkají, jak se konečně cítí sebevědomější v mluvení a že se nebojí mluvit. A já chci, aby se na tuhle cestu vydalo více žen a postupně si šly za svým snem!

Detaily výzvy

Uzavřená facebooková skupina

Výzva bude probíhat v uzavřené facebookové skupině, kde na tebe každý den (kromě víkendu) bude čekat jeden úkol.

Termín výzvy

Výzva bude probíhat každý všední den od úterý 19. 4. – 29. 4. Na víkend si dáme pauzu, nebo budeš moct dohnat všechny aktivity z týdne. 🙂

Jazyk výzvy

Facebooková skupina bude v češtině, ale ty své úkoly budeš plnit v angličtině. Rozhodla jsem se pro češtinu, protože chci do výzvy pozvat i ženy, které mají nižší úroveň angličtiny.

CENA

490,- Kč

 
 

TERMÍN

19. 4. – 29. 4.

Často kladené dotazy

Výzva je pro tebe, pokud se v mluvení bojíš udělat i jeden malý krok a představa, že budeš s někým mluvit, tě absolutně ochromí. Výzva je také pro tebe, pokud chceš na strachu z mluvení pracovat postupně a nechceš si hned od začátku s někým povídat. Nerada preferuješ postup – skoč do vody a plav.

Představ si výzvu jako tvůj odrazový můstek. Já ti poskytnu metody a techniky, jak pracovat se strachem z mluvení a jak se začít rozmlouvat sama doma + možnost najít si speaking buddyho. Na úplné odstranění strachu a kompletní rozmluvení se ti ale nebudou stačit 2 týdny. Nemám kouzelnou hůlku ani pilulku. 🙂 Je to práce na delší dobu, kde můžeš využít mnou poskytnuté metody a techniky.

Každý všední den v 10:30 se ve skupině objeví nový úkol. Ten ale nebude časově omezený, a tak je na tobě, kdy ho splníš. 🙂 Přístup do výzvy budeš mít o po jejím skončení.

Ano. Ale můžeš si účet založit a pak si ho smazat.